Filter By close
ŠLUOSTĖS
Skirtingų rūšių šluostės dar lengvesniam ir patogesniam valymui! Pristatome profesionalių gamintojų produkciją puikiomis kainomis.

PROFESIONALIOS
ŠLUOSTĖS

Aktyvūs filtrai

Kaina 5,00 €

Šluostė stiklo blizginimui SPECIAL GLASS, 38x40cm

Gerai valo pirštų antspaudus, vandens lašus nuo stiklinių, plazminių paviršių. Nepalieka dryžių ar pūkelių. Tinka langams, veidrodžiams, stikliniams baldams, taurėms, stalo įrankiams bei kitiems metaliniams įrankiams, akiniams, iPAD, iPHONE, TV, PC ekranams blizginti.

Pagaminta: Mopatex, Ispanija

Kaina 5,00 €

Medvilninė grindų kilpinė šluostė/mopas 40 - 50 cm, su kišenėlėmis.

Tinka šlapiam valymui keramikos, natūralaus ir dirbtinio akmens, betono, lietų dangų ir panašioms kietoms dangoms, porceliano plytelėms, vinilo dangom ir pan.  Svarbu žinoti, kad medvilninės grindų šluostės gali sugerti daug drėgmės, todėl nerekomenduojama jas naudoti ant vandens jautrių paviršių pvz.: medžio, parketo grindų.

Sudėtis: 70% aukštos kokybės medvilnė; 30% poliesteris.

Pasirinkite dydį

Kaina 5,00 €

Mikropluošto šluostė sausam/drėgnam/šlapiam plovimui visų tipų plaunamoms grindims. Suteikia elektrostatinis poveikis dulkėms, plaukams bei panašaus purvo smulkioms dalelėms. Ypač didelė purvo ir drėgmės absorbcija.

Idealiai tinka akmens masės plytelėms, porcelianinio molio dangoms, kietoms dangoms, laminatui bei šiek tiek akytoms grindų dangoms.

Su markiravimo juostele skirtingoms valymo zonoms.

Pasirinkti dydį

Kaina 176,80 €

Neaustinės medžiagos ritinys - užpildas į kibirėlį. Galite patys pasidaryti drėgnųjų šluosčių, sudrėkinę jas tinkamais chemikalais, o ėmimo po vieną sistema ir lengvai uždaromas dangtelis neleidžia šluostėms išdžiūti.

Naudojamas, kaip užpildas į sistemą W10 - didelis patogus kibirėlis (190492)

Lapelio ilgis 30 cm.

Lapelių skaičius 200 vnt.

Kaina nurodyta 4 rulonų (1 dėžė)

Kaina 1 vnt. - 44,20 su PVM.

Profesionalios valymo šluostės yra specialiai sukurtos valyti ir prižiūrėti skirtingus paviršius: grindis, įvairius stalviršius, langus, stiklinius paviršius ir kt. Mūsų šluostės plačiai naudojamos komercinėse aplinkose, tokiose, kaip biurai, ligoninės, viešbučiai ar prekybos centrai, taip pat namuose.

Pagrindinės profesionalių valymo šluosčių savybės į kurias būtina atkreipti dėmesį yra tokios:

Medžiagos kokybė: Mūsų siūlomos šluostės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, turi itin geras valymo savybes, aukštą sugeriamumo lygį yra patvarios ir ilgaamžės.

Įvairių dydžių ir tekstūros: Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite profesionalias šluostes  skirtingų dydžių ir tekstūros, kurios atitinka konkrečias valymo užduotis. Pavyzdžiui, šiurkščios šluostės tinkamos dėl stipraus nešvarumo pašalinimo, minkštos šluostės tinka jautresniems paviršiams, langų ar stiklo šluostes puikiai nuvalys net nenaudojant langų, stiklo ploviklio, taip pat puikiai išblizgins vyno ar šampano taures.

Markiruotos šluostės: Šluosčių spalvų gama užtikrins skirtingų zonų valymo poreikius. 

Drėgnos ar sausos šluostės: Galima rinktis tarp drėgnų ir sausų šluosčių, priklausomai nuo to kokius paviršius norite valyti. Drėgnos šluostės daugiau naudojamos virtuvės paviršiams valyti, kuriuose reikalinga aukšta vandens sugėrimo galia.

Higienos standartai: Profesionalios valymo šluostės atitinka higienos reikalavimus, todėl jas galima naudoti medicinos įstaigose ar profesionaliose virtuvėse.

Atitinka ekologinius standartus: Nemažai šių šluosčių gaminamos tausojant aplinką, todėl jos yra draugiškos aplinkai.

Profesionalios valymo šluostės padeda efektyviai valyti įvairius paviršius, tuo pačiu taupant laiką ir pastangas. Kokybiškų šluosčių naudojimas padeda palaikyti higieną ir švarą Jūsų erdvėse.