Filter By close
Skalbimo milteliai

Skalbimo priemonės

Aktyvūs filtrai

Kaina 149,00 €

Profesionalūs skalbimo milteliai baltiems drabužiams KLARO 25 kg.

Produkto sudėtyje esančios aktyviosios paviršiaus medžiagos, kurios efektyviai padeda pasiekti aukščiausio rezultato skalbiant kietame vandenyje ir esant 40°C ir daugiau laipsnių temperatūroje. Geriausias rezultatas pasiekiamas per trumpą laiką. Bekvapiai.

Pagaminta: Ispanijoje, Vijusa

Kaina 173,00 €

Profesionalūs skalbimo milteliai spalvotiems drabužiams TWICE COLOR 25 kg.

Produktas praturtintas aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis, todėl drabužius efektyviai išplauna esant kietam vandeniui bei žemai temperatūrai. Geriausias rezultatas pasiekiamas per trumpą laiką. Produkte nėra optinių baliklių. Saugo spalvotus audinius nuo blukimo ir išlaiko audinio ryškias spalvas ilgą laiką.

Pagaminta Ispanijoje, Vijusa

Kaina 19,00 €

Skalbimo milteliai su enzimais EMULGEN EXCELLENCE 20 Kg

Skalbimo milteliai įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkias dėmes (sudėtyje yra enzimų). Tinka vidutinio/mažo užterštumo skalbinių skalbimui nepriklausomai nuo vandens temperatūros ar kietumo. Labai tirpūs. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams.

Rekomenduojami viešbučiams, profesionalioms skalbykloms, priežiūros centrams (senelių, vaikų ir pan.), grožio salonams ir pan. 

Galimi pasirinkimai: 3kg arba 20kg

Kaina 103,00 €

Baliklis spalvotiems audiniams LAVICOM BPC 10KG

Spalvotų audinių balinimo priemonė aktyviojo deguonies pagrindu yra efektyvus ir saugus sprendimas dėmių šalinimui ir spalvų gaivinimui. Šis baliklis veikia švelniai, pašalindamas sunkias dėmes, nepažeidžiant audinio spalvų. Aktyvusis deguonis, dažnai gaunamas iš natrio perkarbonato ar vandenilio peroksido, užtikrina gilią audinių švarą, nekenkdamas jų struktūrai. Idealiai tinka įvairiems spalvotiems drabužiams, užtikrinant ilgaamžį ryškumą ir šviežumą.

Efektyvūs balinimo milteliai.