Filter By close
Unitazo dangčio dezinfekcija

Tualeto dangčio valymas ir dezinfekavimas

Aktyvūs filtrai

Kaip tinkamai valyti unitazo dangtį viešajame tualete? 

Valant unitazo dangtį viešajame tualete, svarbu laikytis šių žingsnių, kad užtikrintumėte efektyvų valymą ir dezinfekavimą:

Pasiruošimas: Užsimaukite vienkartines pirštines, kad apsaugotumėte rankas nuo bakterijų ir valymo priemonių. Turėkite pasiruošę tinkamas valymo ir dezinfekavimo priemones skirtas dangčio valymui.

Paviršiaus valymas: Prieš dezinfekavimą pašalinkite matomus nešvarumus nuo dangčio. Naudokite specialią unitazo dangčio valymo priemonę, purkšdami ją ant dangčio paviršiaus. Nuvalykite visą dangčio paviršių su vienkartine šluoste arba popieriniu rankšluosčiu.

Dezinfekavimas: Užpurkškite unitazo dangčio dezinfekcinę priemonę ant dangčio paviršiaus. Įsitikinkite, kad dezinfekcinė priemonė yra patvirtinta naudoti ant paviršių, su kuriais tiesiogiai kontaktuojama. Leiskite dezinfekcinei priemonei veikti rekomenduojamą laiką (3–5 minutes), kad būtų sunaikintos bakterijos ir virusai. Nuvalykite paviršių su švariu, vienkartiniu popieriniu rankšluosčiu arba servetėle.

Pabaigimas: Išmeskite panaudotas šluostes, popierinius rankšluosčius ir pirštines į atitinkamus atliekų konteinerius. Gerai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu arba naudokite rankų dezinfekantą.

Papildomi patarimai: Naudokite tik specialiai unitazo dangčiui skirtas valymo priemones, kurios yra saugios ir tinka naudoti viešosiose vietose. Jei dangtis yra stipriai užterštas, apsvarstykite galimybę jį nuvalyti antrą kartą. Visada laikykitės saugos nurodymų, pateiktų ant valymo ir dezinfekavimo priemonių etikečių.