Filter By close
Sanitarinės patalpos
Sanitarinių patalpų valymo priemonės _ Vijusa Baltic

Aktyvūs filtrai

Kaina 4,50 €

Tualetų priežiūros priemonė SCALITE BANOS 750 ml. Vonios ir tualeto kambario valymo priemonė. Ypatinga produkto sudėtis pasižymi efektyvių valymo būdu. Nuolat naudojant priemonę, kaskart palengvėja valymo procesas, dėl sudėtyje esančių paviršius apsaugančių priedų.

Dėžėje: 15 vnt. X 750ml

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 15vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 34,00 €

Ypatingai rūgštinis valiklis pašalinantis kalkių ir rūdžių nuosėdas nuo metalinių (nerūdijantis plienas), keramikinių ir kitų paviršių. Paviršius padengia apsaugine nematoma plėvele. Sudėtyje esantys priedai apsaugo valomus paviršius, negadina emalio.

Dėžėje: 3 vnt. X 5L

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 3vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 11,49 €

Tinklelis pisuarui su biologinio veikimo tablete PLASTIBLOCK.

Dėklas yra daugkartinio naudojimo, papildomas tablete. Tabletė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylantį iš vamzdyno.

Kaina 1,98 €

Biologinio veikimo tabletė skirta naudoti pisuarams. Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylanti iš vamzdyno. Galima naudoti be pisuaro dėklo. 60 gr.

Kaina 24,00 €

Vonios kambario ploviklis ECOLIM3 yra specialiai sukurtas taip, kad būtų kuo mažiau kenksmingas aplinkai ir žmogaus sveikatai.

Puikus produktas visų rūšių vonios kambariui, tualetams, plytelėms, čiaupams ir dušo sienelėms valyti. Tai ypač veiksmingas valiklis, kuris lengvai pašalina kalkių nuosėdas, muilo liekanas. 

Biologiškai gerai skylantis produktas, sukurtas mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Rūdžių ir kalkių valikliai yra būtini tiek profesionalioje, tiek buitinėje aplinkoje, kadangi jie padeda palaikyti švarą ir tvarką, taip pat užtikrina higieną. Šie valikliai dažniausiai pasižymi tam tikromis savybėmis ir komponentais, kurie leidžia efektyviai pašalinti užsisenėjusius nešvarumus ir sunkiai įveikiamas kalkių ir rūdžių nuosėdas.

Bendra apžvalga

Sudėtis ir veikimas

 • Rūgštiniai komponentai: Dažniausiai naudojami rūgštiniai valikliai, tokie kaip citrinos rūgštis, acto rūgštis, oksalo rūgštis ir fosforo rūgštis, kurie efektyviai ištirpina kalkes ir rūdis.
 • Surfaktantai: Paviršinio aktyvumo medžiagos, kurios padeda pašalinti riebalus ir muilo likučius, palengvindamos bendrą valymo procesą.
 • Fermentai: Kai kurie valikliai naudoja fermentus, kurie padeda suskaidyti organines medžiagas, tokias kaip šlapimo akmenys.                                                                                       

Naudojimas profesionalioje aplinkoje

 • Pramonės įmonės: Valikliai naudojami gamybos įrenginių, vamzdynų, katilų ir kitų įrengimų kalkių ir rūdžių šalinimui, užtikrinant efektyvų įrangos veikimą.
 • Sveikatos priežiūros įstaigos: Ligoninės ir klinikos naudoja stiprius rūgštinius valiklius, kad palaikytų sterilumą ir užkirstų kelią infekcijoms.
 • Viešbučiai ir restoranai: Naudojami reguliariai sanitarinėse patalpose, virtuvėse ir vonios kambariuose, siekiant užtikrinti aukštus higienos standartus.
 • Valymo paslaugų įmonės: Profesionalūs valytojai naudoja stipresnius ir labiau koncentruotus valiklius, kurie greitai ir efektyviai pašalina kalkių ir rūdžių nuosėdas dideliuose plotuose.

Naudojimas buitinėje aplinkoje

 • Vonios kambariai ir tualetai: Dažniausiai naudojami valikliai su citrinos rūgštimi ar acto rūgštimi, kurie pašalina kalkes nuo dušo galvučių, maišytuvų, plytelių ir tualetų.
 • Virtuvės: Valikliai, kuriuose yra lengvesni rūgštiniai komponentai, padeda pašalinti kalkių nuosėdas nuo arbatinukų, kavos aparatų, kriauklių ir maišytuvų.
 • Buitinė technika: Specialūs valikliai naudojami indaplovėms, skalbyklėms ir kitiems prietaisams, siekiant pašalinti kalkes ir užtikrinti jų efektyvų veikimą.

Rekomendacijos naudojimui

 • Saugumas: Naudoti apsaugines pirštines ir akinius, kad apsisaugotumėte nuo cheminių medžiagų poveikio. Užtikrinti gerą patalpų vėdinimą.
 • Laikas ir dažnumas: Reguliariai naudoti valiklius pagal gamintojo rekomendacijas, kad išvengtumėte per didelių nuosėdų susikaupimo.
 • Testavimas: Prieš naudojant valiklį didesniame plote, išbandyti jį mažame, nepastebimame paviršiaus plote, kad įsitikintumėte, jog jis nesugadins medžiagos.

Išvados

Rūdžių ir kalkių valikliai yra būtini tiek profesionalioje, tiek buitinėje aplinkoje. Pasirenkant tinkamą valiklį, svarbu atsižvelgti į jo sudėtį, efektyvumą ir saugumo priemones, kad būtų užtikrintas geriausias rezultatas ir išvengta paviršių pažeidimų.