Bekontaktis pristatymas su PIN kodu.

Užsakius prekes ir patvirtinus apmokėjimą, Jūsų nurodytu telefono numeriu ateis SMS žinutė su PIN kodu, kurį reikės pasakyti kurjeriui pristatančiam prekes, tokiu būdu patvirtinsite jog prekes gavote.

Nemokamas prekių atsiėmimas iš sandėlio nuo 10 iki 16 valandomis. Adresu: Vilkpėdės g. 10 LT-03151 Vilnius

Prekių pristatymo įkainiai Lietuvoje iki Jūsų nurodyto adreso (išskyrus Kuršių Neriją):

  • Prekių pristatymas  - 4.00 €

Prekių pristatymas Kuršių Nerijoje iki Jūsų nurodyto adreso:

  • prekių pristatymas užsakant virš 1000 € - NEMOKAMAI
  • prekių pristatymas užsakant iki 1000 € - 50 €

PASTABA: galimas pristatymas į VENIPAK siuntų terminalą Klaipėdoje (iš jo atsiimsite patys), derinti atskirai.

Prekių pristatymas Latvijoje:

  • prekių pristatymas užsakant virš 150 € - NEMOKAMAI
  • prekių pristatymas užsakant iki 150 € - 12 €

 Prekių pristatymas Estijoje:

  • prekių pristatymas užsakant virš 250 € - NEMOKAMAI
  • prekių pristatymas užsakant iki 250 € - 22 €

  Prekių pristatymo terminai:

Prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos iki Jūsų nurodyto adreso namų, darbo ar kito (atskiroms prekėms gali būti išimtys pažymėtos prie pačių prekių, matysite informaciją prie konkrečios prekės).

Prekių pristatymo dieną kurjeris susisieks Jūsų nurodytu telefonu su užsakymo gavėju ir susiderinsite siuntinio įteikimo laiką.

DĖMESIO: prieš perimdami iš kurjerio prekes (pasirašydami ar nurodydami specialų pristatymo PIN kodą), patikrinkite ar nėra pažeista, apgadinta, deformuota ar kaip kitaip paveikta prekės pakuotė ir tik tada pasirašykite ar nurodykite specialų pristatymo PIN kodą, jog priėmėt siuntą. Jei įtariate, jog pakuotė yra pažeista rekomenduojame: prie kurjerio padaryti jos nuotraukas bei supildyta pažeistos siuntos aktą (kurjeris turi jį Jums duoti, jei kurjeris pasakytų, jog neturi reikiamo akto, rekomenduojame nepriimti siuntos). Jei to neatliktumėte tuomet nebus galimybių įrodyti, jog Jūsų siunta buvo apgadinta pristatymo metu. Kurjeriui pasirašydami parašą nepateikiant pažeistos siuntos akto, Jūs prisiimate atsakomybę jog krovinys pristatytas nepažeistas ir tuomet Jūs negalite reikšti pretenzijų Internetinei parduotuvei.