Filter By close
Ekologiškos priemonės
Ekologiškos valymo priemonės: Tvari ir saugi švara Jūsų namams _ Vijusa Baltic

Aktyvūs filtrai

Kaina 35,00 €

Bespalvė priemonė skirta plauti indus rankomis. Ypač veiksmingai tirpdo riebalus, nepalieka ploviklio liekanų ant indų ir įrankių. Puikiai tinka įvairių rūšių indams ir kitiems virtuvės reikmenims bei įrankiams plauti. Rankos išliks švelnios, o indai švarūs. Sukurtas kuo geriau tausoti aplinką ir saugoti žmogaus sveikatą.

Pagamintas Ispanijoje

Kaina 24,00 €

Vonios kambario ploviklis ECOLIM3 yra specialiai sukurtas taip, kad būtų kuo mažiau kenksmingas aplinkai ir žmogaus sveikatai.

Puikus produktas visų rūšių vonios kambariui, tualetams, plytelėms, čiaupams ir dušo sienelėms valyti. Tai ypač veiksmingas valiklis, kuris lengvai pašalina kalkių nuosėdas, muilo liekanas. 

Biologiškai gerai skylantis produktas, sukurtas mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Kaina 1,98 €

Biologinio veikimo tabletė skirta naudoti pisuarams. Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylanti iš vamzdyno. Galima naudoti be pisuaro dėklo. 60 gr.

Kaina 11,49 €

Tinklelis pisuarui su biologinio veikimo tablete PLASTIBLOCK.

Dėklas yra daugkartinio naudojimo, papildomas tablete. Tabletė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylantį iš vamzdyno.

Kaina 107,00 €

Kvapni biologinio veikimo tabletė pisuarų/unitazų dėklams (galima naudoti ir WC bakeliams). Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdama mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Naikina šlapimo kvapą. Lėtai tirpstanti.

Kibire yra 60 tablečių po 50 gr.

Kaina 9,70 €

Ekologiškas WC gelis NATURSAFE XTRA WC GREEN 1L

Gelinis WC valiklis giliai valo ir neutralizuoja kvapus, pašalina kalkes, rūdis ir purvą. Efektyvus veikimas. Aukšto laikymosi ir efektyvumo. Užtikrina optimalias higienos sąlygas. Tinkamas klampumas dozavimui. Tvarus produktas, sukurtas laikantis griežtų aplinkos ir saugos kriterijų, su LIFE CARE garantija.

Produkto ECOLABEL sertifikuojamas šiuo metu vykdomas.

Panagrinėkime kuo skiriasi ekologiški valymo preparatai nuo veganiškų

Pagrindiniai aspektai yra šie:

Ingredientai:

Ekologiški valymo produktai: Jame naudojami ingredientai yra ekologiškai užauginti arba pagaminti, laikantis aplinkosauginių standartų. Tai reiškia, kad gaminant ingredientus nebuvo naudojamos sintetinės cheminės medžiagos, pesticidai ar trąšos. Ekologiškas sertifikatas dažnai patvirtina, kad produktas atitinka šiuos reikalavimus.

Veganiški valymo produktai: Šis ploviklis neturi jokių gyvūninės kilmės ingredientų ir nebuvo testuotas ant gyvūnų. Jis gali būti arba negali būti ekologiškas, priklausomai nuo naudojamų ingredientų kilmės ir gamybos būdo.

Gamybos procesas:

Ekologiški valymo produktai: Gamybos procesas yra draugiškas aplinkai, minimaliai paveikiantis ekosistemas. Gamyba atitinka griežtus ekologinius standartus, kurie apima visą tiekimo grandinę, nuo žaliavų gavimo iki galutinio produkto.

Veganiški valymo produktai: Gamybos procesas užtikrina, kad nėra naudojami gyvūninės kilmės ingredientai ir produktas nėra testuojamas ant gyvūnų. Gamybos procesas gali būti draugiškas aplinkai, bet tai nėra būtina sąlyga.

Sertifikatai

Ekologiški valymo produktai: Dažnai turi ekologiškumo sertifikatus, tokius kaip „Ecolabel“, „FSC“ ar kitus panašius ženklus.

Veganiški valymo produktai: Dažnai turi veganiškus sertifikatus, tokius kaip „Vegan Society“, „PETA“ ar kitus ženklus, patvirtinančius, kad produktas yra veganiškas.

Aplinkosauginis poveikis

Ekologiški valymo produktai: Fokusas yra ant aplinkos išsaugojimo ir tvarumo, sumažinant cheminės taršos ir gamybos atliekų kiekį.

Veganiški valymo produktai:: Fokusas yra ant gyvūnų gerovės ir etikos, vengiant gyvūnų išnaudojimo.

Apibendrinant, nors abiejų kategorijų plovikliai gali būti draugiški aplinkai, ekologiniai plovikliai labiau akcentuoja aplinkosaugą, o veganiški – gyvūnų gerovę.