Filter By close
Atlenkiami turėklai
Atlenkiami turėklai

Aktyvūs filtrai

Kaina 127,60 €

Atlenkiamas ranktūris nerūdijančio plieno Mediclinics BG2800B. Šis ranktūris yra suprojektuotas su specialiais atraminių taškų formatais, kurie užtikrina tvirtą laikymą ir saugumą naudojantis. Taip pat jie yra ergonomiško dizaino, kad būtų patogu naudoti žmonėms su judėjimo apribojimais. Tai yra ilgaamžis, atsparus drėgmei ir korozijai ranktūris ( turėklas).

Bendras ilgis : 738mm

Spalva: matinė juoda.

Su wc popieriaus laikikliu

Kaina 116,00 €

Atlenkiamas ranktūris nerūdijančio plieno Mediclinics BG2800. Šis ranktūris yra suprojektuotas su specialiais atraminių taškų formatais, kurie užtikrina tvirtą laikymą ir saugumą naudojantis. Taip pat jie yra ergonomiško dizaino, kad būtų patogu naudoti žmonėms su judėjimo apribojimais. Tai yra ilgaamžis, atsparus drėgmei ir korozijai ranktūris ( turėklas).

Bendras ilgis : 738mm

Spalva: Balta

Su wc popieriaus laikikliu

Kaina 192,00 €

Atlenkiamas ranktūris nerūdijančio plieno Mediclinics BG0850CS. Šis ranktūris yra suprojektuotas su specialiais atraminių taškų formatais, kurie užtikrina tvirtą laikymą ir saugumą naudojantis. Taip pat jie yra ergonomiško dizaino, kad būtų patogu naudoti žmonėms su judėjimo apribojimais. Tai yra ilgaamžis, atsparus drėgmei ir korozijai ranktūris ( turėklas).

Bendras ilgis : 852mm

Spalva: matinis plienas

Su wc popieriaus laikikliu