Filter By close

Populiariausios prekės

Yra 114 prekės.

Rodoma 1-12 iš 114 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Kaina 5,65 €

Vienkartinės nitrilinės pirštinės, juodos, be pudros.

Dydis M

Medžiaga: nitrilas

Dėžutėje: 100vnt. (50 porų)

Puikiai tinka naudoti maisto pramonėje, medicinoje, odontologijoje, farmacijoje, laboratorijose, grožio salonuose, autoservisuose ir kitur.

Pagamintos su kokybės CE ženklu ir atitinka kokybės serifikavimo standartus EN 420, EN 374 (1,2,4), EN 455(1-4), EN16523-1, EN1041

 

Kaina 14,00 €

Konvekcinių pečių, orkaičių ir grilių ploviklis TRESYPLUS 1 L Profesionalus šalto veikimo riebalų ir degėsių valiklis, skirtas naudoti kepimo pečiams, orkaitėms, griliams, prof. gartraukiams, rūkykloms, skardoms, puodams, židinio stiklui ir kitur kur yra stipriai prikepusių riebalų ar kitų nešvarumų (įsisenėjusio purvo). Specialiai sukurta riebalams ir degėsiams šalinti nuo šaltų paviršių. Purškiama puta gerai prikimba prie vertikalių sienelių. Naudoti apsaugines pirštines.

Kaina 6,60 €

HOSPITAL MIX  - tai ypatingai kokybiška, tankaus tekstilinio pluošto susiuvimo grindų priežiūros šluostė.  Ši tankaus tekstilinio pluošto šluostė atitinka aukščiausius  standartus sveikatos priežiūros įstaigose, kuriuose ypatingai aukšti higienos standartai ir reikalavimai. Tai ilgaamžė grindų šluostė, kurios privalumus įvertinsite iškarto. HOSPITAL MIX šluostė - tai galimybė turėti komfortą darant švaros ir higienos darbus. Ši šluostė sukurta su ypatingu dėmesiu detalėms ir kokybei.

Sudėtis: 40% poliesteris; 40% mirkofibra; 20% medvilnė

Skalbimas: 60-95C

Laikikliams: 11x40cm

Turi markiravimo juosteles

Pasirinkite dydį

Kaina 5,00 €

Šluostė stiklo blizginimui SPECIAL GLASS, 38x40cm

Gerai valo pirštų antspaudus, vandens lašus nuo stiklinių, plazminių paviršių. Nepalieka dryžių ar pūkelių. Tinka langams, veidrodžiams, stikliniams baldams, taurėms, stalo įrankiams bei kitiems metaliniams įrankiams, akiniams, iPAD, iPHONE, TV, PC ekranams blizginti.

Pagaminta: Mopatex, Ispanija

Kaina 2,89 €

Antibakterinės nitrilinės pirštinės Santex Industrial Nitrile L (9 dydis).
Aukštos kokybės ir didelio atsparumo pirštinės. Idealiai tinka naudoti esant labai dideliam užterštumui pramonėje, HORECA sektoriuje, maisto gaminime, ūkio, valymo darbams. Pirštinės yra atsparios chemijai, tvirtos.
Storis 60g./Ilgis 35 cm.
Spalva mėlyna 
CAT III, CE, EN388, EN420, EN37-1,-2

Kaina 7,60 €

Karpytos medvilnės grindų šluostė (mopas) 60 cm., tinka MASTER metaliniams laikikliams arba analogiškiems, kurių plotis 9cm. Skirta šlapiam grindų plovimui. Šluostės vidus ir šonai karpyti.

Sudėtis: 90% medvilnė; 10% kiti pluoštai

Tinka nelenkiamiems laikikliams, kurių matmenys 9x60cm

Priežiūra:~200 skalbimų

Gamintojas: MOPATEX (CISNE), Ispanija