Filter By close
Kanalizacijai
Kanalizacijos profesionalus valiklis panaikina bet kokio tipo kamščius, efektyviai pašalina po statybinių šiukšlių liekanas

Aktyvūs filtrai

Kaina 1,98 €

Biologinio veikimo tabletė skirta naudoti pisuarams. Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylanti iš vamzdyno. Galima naudoti be pisuaro dėklo. 60 gr.

Kaina 11,49 €

Tinklelis pisuarui su biologinio veikimo tablete PLASTIBLOCK.

Dėklas yra daugkartinio naudojimo, papildomas tablete. Tabletė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylantį iš vamzdyno.

Kaina 70,50 €

Kvapni pisuarų tabletė VIJUBLOCK AMARILLO 

Viešųjų tualetų higiena ir kvapų kontrolė yra svarbūs aspektai, užtikrinantys malonią ir sveiką aplinką lankytojams. Kvapus neutralizuojančios tabletės pisuarams yra inovatyvus sprendimas, padedantis palaikyti švarą ir higieną šiose patalpose.

Dydis: 20 gr.

Spalva: Geltona

Kiekis: 150 vnt. ( 1 kibiras)

Kaina 107,00 €

Kvapni biologinio veikimo tabletė pisuarų/unitazų dėklams (galima naudoti ir WC bakeliams). Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdama mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Naikina šlapimo kvapą. Lėtai tirpstanti.

Kibire yra 60 tablečių po 50 gr.