Filter By close
VALIKLIAI IR SKALBIKLIAI
Horeca valymo ir skalbimo priemonės plačiam pasirinkimui _ Vijusa Baltic

Aktyvūs filtrai

Kaina 4,50 €

Tualetų priežiūros priemonė SCALITE BANOS 750 ml. Vonios ir tualeto kambario valymo priemonė. Ypatinga produkto sudėtis pasižymi efektyvių valymo būdu. Nuolat naudojant priemonę, kaskart palengvėja valymo procesas, dėl sudėtyje esančių paviršius apsaugančių priedų.

Dėžėje: 15 vnt. X 750ml

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 15vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 34,00 €

Ypatingai rūgštinis valiklis pašalinantis kalkių ir rūdžių nuosėdas nuo metalinių (nerūdijantis plienas), keramikinių ir kitų paviršių. Paviršius padengia apsaugine nematoma plėvele. Sudėtyje esantys priedai apsaugo valomus paviršius, negadina emalio.

Dėžėje: 3 vnt. X 5L

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 3vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 11,49 €

Tinklelis pisuarui su biologinio veikimo tablete PLASTIBLOCK.

Dėklas yra daugkartinio naudojimo, papildomas tablete. Tabletė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylantį iš vamzdyno.

Kaina 1,98 €

Biologinio veikimo tabletė skirta naudoti pisuarams. Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylanti iš vamzdyno. Galima naudoti be pisuaro dėklo. 60 gr.

Kaina 98,98 €

Indų ploviklis automatinėms indų plovimo mašinoms. Skystas, puikiai riebalus šalinantis produktas, specialiai sukurtas kietam vandeniui (> 30° kietumo), taip pat veikiantis kaip kalkių nuosėdų inhibitorius. Į indų plovimo mašinos dozatorių įpilti 1,5-3 g/l priemonės. Plauti 55-60° C temperatūroje.

Skirta naudoti maisto pramonėje, viešojo maitinimo, sveikatos priežiūros ir vaikų ugdymo įstaigose, viešbučiuose.

Svoris: 24KG

Kaina 55,00 €

Indų ploviklis automatinėms indų plovimo mašinoms. Skystas, puikiai riebalus šalinantis produktas, specialiai sukurtas kietam vandeniui (> 30° kietumo), taip pat veikiantis kaip kalkių nuosėdų inhibitorius. Į indų plovimo mašinos dozatorių įpilti 1,5-3 g/l priemonės. Plauti 55-60° C temperatūroje.

Skirta naudoti maisto pramonėje, viešojo maitinimo, sveikatos priežiūros ir vaikų ugdymo įstaigose, viešbučiuose.

Svoris: 12KG

PROFESIONALIOS VALYMO IR SKALBIMO PRIEMONĖS! Nepakeičiama švara ir efektyvumas Jūsų namuose ir verslo patalpose.
Visuomenėje vis labiau akcentuojama švaros ir higienos svarba. Tiek namuose, tiek profesionaliose zonose, būtina naudoti veiksmingas valymo priemones, kurios užtikrintų maksimalų švarą ir saugumą. Čia į pagalbą ateina profesionalių valiklių ir skalbiklių produktai, kurių nauda yra neabejotina.
Profesionalūs valymo produktai: maksimalus efektyvumas ir ekonomija. Vienas iš pagrindinių profesionalių valiklių privalumų yra jų didelė koncentracija. Dėl to šios priemonės yra itin ekonomiškos – net nedidelis jų kiekis gali pasiekti aukštų valymo rezultatų. Tai reiškia, kad ilgalaikėje perspektyvoje sutaupoma ne tik pinigų, bet ir laiko. Mažesnis valiklių sunaudojimas taip pat reiškia mažiau pakuočių ir atliekų, kas yra ypač svarbu, siekiant mažinti aplinkos taršą. Profesionalios valymo priemonės, dažniausiai naudojamos restoranuose, kavinėse ir kitose maitinimo įstaigose, puikiai tinka ir namų naudojimui. Jos užtikrina nepriekaištingą švarą, nes yra sukurtos atsižvelgiant į aukščiausius higienos standartus. Tokios priemonės veiksmingai pašalina riebalus, dėmes ir nešvarumus, nepažeisdamos valomų paviršių. Profesionalūs valikliai taip pat pasižymi įvairiapusiškumu. Jie gali būti naudojami įvairiems paviršiams valyti: nuo grindų ir sienų iki virtuvės stalviršių. Tai ypač svarbu profesionalių patalpų priežiūrai, kur skirtingi paviršiai reikalauja skirtingų valymo metodų. Naudodami profesionalius produktus, galite būti tikri, kad jūsų namai bus nepriekaištingai švarūs ir saugūs.
Profesionalūs skalbimo produktai: efektyvumas ir rūpestis aplinka. Profesionalūs skalbikliai taip pat yra labai koncentruoti, todėl jų reikia mažiau nei įprastinių priemonių. Tai leidžia ne tik sutaupyti, bet ir užtikrina aukštą skalbimo kokybę net esant žemai temperatūrai. Tokie skalbimo produktai yra sukurti taip, kad efektyviai pašalintų dėmes ir nešvarumus iš įvairių audinių, nepažeisdami jų struktūros ir spalvos. Šiuolaikiniai profesionalūs skalbikliai dažnai yra gaminami iš aplinkai draugiškų medžiagų. Tai reiškia, kad jie ne tik efektyviai skalbia, bet ir nekenkia aplinkai bei žmonių sveikatai. Šie produktai dažniausiai yra hipoalergiški, todėl tinka naudoti net ir jautresnės odos žmonėms bei šeimoms su mažais vaikais. Taip pat mažesnis naudojamo produkto kiekis reiškia mažiau plastiko atliekų ir mažesnį poveikį aplinkai. 
Taigi profesionalūs valymo ir skalbimo produktai yra puikus pasirinkimas tiek profesionalioms patalpoms, tiek namų naudojimui. Jų didelė koncentracija, ekonomiškumas, įvairiapusiškumas ir draugiškumas aplinkai daro juos nepakeičiamais pagalbininkais kasdieniame gyvenime. Investuodami į aukštos kokybės valymo ir skalbimo priemones, užtikrinsite nepriekaištingą švarą savo aplinkoje.