Informacija

Atsiliepimai

Parašė Gintarė
Jus jau rekomenduoju savo draugams, kadangi ką ...

04-03-2021
Parašė Darius
Tikrai geros kainos!

16-11-2020

Peržiūrėti visus

Rankų dezinfekcija Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Hidroalkoholinis rankų dezinfekcinis gelis yra skirtas profesionaliai rankų odos dezinfekcijai ir užtikrina maksimalią švarą bei higieną. Pasižymi ypač greitu poveikiu, veikia antimikrobiškai. Sumažina iki 99.9 % mikrobų kiekį, esantį ant rankų. Ši priemonė yra itin veiksminga apsaugai nuo SARS-CoV-2 (2019-nCoV) viruso, todėl rekomenduojame ją naudoti kasdien savo ir artimųjų saugumui. 

Dezinfekcinis rankų gelis turi drėkinamųjų savybių, pamaitina išsausėjusią odą ir ją subalansuoja. Sudėtyje yra glicerino, kuris apsaugo rankas nuo sudirgimo bei išsausėjimo. Ši priemonė tinka įvairių tipų odai, taip pat ir jautriai odai.

Naudojimas


Purkšti ant rankų nedideliais kiekiais ir gerai įtrinti. Rankų skalauti vandeniu nėra būtina. Prieš naudojant, rekomenduojame perskaityti vartojimo instrukciją ir nuodugniai susipažinti su joje pateikiama informacija.


Primename, jog tam, kad apsauga būtų dar patikimesnė, dezinfekuojant rankas, svarbu papildomai naudoti drėkinamuosius kremus. Rankų oda neturi būti suskeldėjusi ir išsausėjusi, antraip susidaro palanki terpė mikrobams. Šis veiksmingas produktas drėkina odą ir suteikia maksimalią apsaugą nuo įvairaus tipo mikrobų.


Papildoma informacija


Rankų dezinfekcinis gelis yra degus ir dirgina akis. Svarbu laikyti jį saugiai, toli nuo bet kokių ugnies ir karščio šaltinių. Patekus į akis, plauti jas šaltu gėlu vandeniu ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Gelis turi būti laikomas vėsioje vietoje visuomet sandariai uždarytas. Saugoti nuo mažų vaikų!