Filter By close
Tabletės ir tinkleliai pisuarams

Lėto, biologinio veikimo tabletės pisuarams

Aktyvūs filtrai

Kaina 107,00 €

Kvapni biologinio veikimo tabletė pisuarų/unitazų dėklams (galima naudoti ir WC bakeliams). Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdama mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Naikina šlapimo kvapą. Lėtai tirpstanti.

Kibire yra 60 tablečių po 50 gr.

Kaina 1,98 €

Biologinio veikimo tabletė skirta naudoti pisuarams. Priemonė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylanti iš vamzdyno. Galima naudoti be pisuaro dėklo. 60 gr.

Kaina 70,50 €

Kvapni pisuarų tabletė VIJUBLOCK AMARILLO 

Viešųjų tualetų higiena ir kvapų kontrolė yra svarbūs aspektai, užtikrinantys malonią ir sveiką aplinką lankytojams. Kvapus neutralizuojančios tabletės pisuarams yra inovatyvus sprendimas, padedantis palaikyti švarą ir higieną šiose patalpose.

Dydis: 20 gr.

Spalva: Geltona

Kiekis: 150 vnt. ( 1 kibiras)

Kaina 11,49 €

Tinklelis pisuarui su biologinio veikimo tablete PLASTIBLOCK.

Dėklas yra daugkartinio naudojimo, papildomas tablete. Tabletė išskiria fermentus, kurie suskaido sudėtines organines medžiagas į paprastus junginius, tokiu būdu veikdamas mikroorganizmus. Skaido atliekas, kurios gali skleisti blogą kvapą ir užkimšti įrenginius. Ypatingai gerai panaikina šlapimo kvapą, kylantį iš vamzdyno.

Biologinės tabletes pisuarams: efektyvus vamzdynų valymo ir kvapų neutralizavimo sprendimas viešuosiuose tualetuose

Viešųjų tualetų higiena ir kvapų kontrolė yra svarbūs aspektai, užtikrinantys malonią ir sveiką aplinką lankytojams. Lėto tirpimo, biologinio veikimo, kvapus neutralizuojančios tabletės ir tinkleliai pisuarams yra inovatyvus sprendimas, padedantis palaikyti švarą ir higieną šiose patalpose.

Aptarsime šių produktų naudą, jų veikimo principus ir kaip jie padeda išlaikyti švarius vamzdynus bei pašalinti šlapimo kvapą.

Biologinių tablečių nauda

Lėto tirpimo tabletės pisuarams yra sukurtos taip, kad palaipsniui ištirptų ir nuolat veikdamos užtikrintų ilgalaikį poveikį. Jos pasižymi keletu esminių privalumų:

  • Efektyvus valymas: Šios tabletės ne tik neutralizuoja kvapus, bet ir padeda palaikyti vamzdynų švarą. Biologinio veikimo tabletės skaido organines medžiagas, užkerta kelią užsikimšimams ir užtikrina sklandų nuotekų srautą.
  • Kvapų neutralizavimas: Kvapus neutralizuojančios tabletės ne tik maskuoja nemalonius kvapus, bet ir juos pašalina, naudodamos natūralius neutralizatorius. Tai ypač svarbu viešuosiuose tualetuose, kur kvapai gali greitai plisti ir sukelti diskomfortą lankytojams.

Vamzdynų priežiūra

  • Naudojant pisuarų tinklelius ir tabletes, galima efektyviai prižiūrėti vamzdynus. Šie produktai ne tik skaido šlapimo kristalus, kurie gali užkimšti vamzdynus, bet ir neleidžia susidaryti naujiems nuosėdoms. Tokiu būdu vamzdynai išlieka švarūs ir funkcionalūs, sumažėja priežiūros ir remonto išlaidos.

Kvapų kontrolė viešuosiuose tualetuose

  • Viešieji tualetai dažnai susiduria su nemalonių kvapų problema. Pisuarų kvapų kontrolės tinkleliai ir tabletės yra specialiai sukurtos kovoti su šia problema. Lėtai tirpstančios kvapus naikinančios tabletės užtikrina nuolatinį kvapų neutralizavimą, o tinkleliai su kvapų neutralizavimu padeda palaikyti švarą ir gaivą.

Kaip tai veikia?

Bioaktyvios tabletės pisuarams veikia naudodamos natūralius fermentus ir bakterijas, kurios skaido organines medžiagas. Tai ne tik padeda pašalinti šlapimo kvapą, bet ir užtikrina, kad vamzdynai išliks švarūs ir neužsikimšę. Tokios tabletės dažnai naudojamos kartu su pisuarų valymo ir kvapų šalinimo tinkleliais, kurie suteikia papildomą apsaugą nuo kvapų ir nuosėdų susidarymo.

Apibendrinimas

Lėto tirpimo, biologinio veikimo, kvapus neutralizuojančios tabletės ir tinkleliai pisuarams yra puikus sprendimas viešųjų tualetų higienai ir kvapų kontrolei. Jie ne tik efektyviai valo vamzdynus, bet ir neutralizuoja nemalonius kvapus, užtikrindami malonią aplinką lankytojams. Pasirinkdami šiuos produktus, jūs ne tik rūpinatės švara, bet ir prisidedate prie aplinkos apsaugos.