Filter By close
Antibakterinis muilas
Antibakterinis muilas profesionaliai higienai

Aktyvūs filtrai

Antibakterinis muilas SMD 11 (1 tipo biocidas) itin efektyviai šalina nešvarumus ir mikrobus nuo rankų. Naudokite šią priemonę kasdien ir apsisaugokite nuo įvairių mikrobų bei virusų. Šis skystas muilas sudaro veiksmingą rankų apsaugą ir tarnauja kaip patikima dezinfekcinė priemonė, galinti padėti siekiant apsisaugoti nuo SARS-CoV-2 (2019-nCoV) viruso.

Tam, kad apsauga būtų patikima ir efektyvi, svarbu nuolatos rūpintis rankų higiena, jas drėkinti ir vengti odos suskeldėjimo bei išsausėjimo. Specialus dezinfekcinis muilas ne tik dezinfekuoja rankas, bet ir palaiko odos drėgmės balansą, apsaugo jas nuo sausumo.

Sudėtis

Sudėtyje gausu įvairių veikliųjų medžiagų: L-(+)-pieno rūgšties, benzil-C12-16-alkildimetil chlorido, taip pat glicerino, konservantų. Sudėtyje esančios medžiagos užtikrina aukštą dezinfekcijos lygį, todėl nuo rankų pašalinama net apie 99,9 % mikrobų bei įvairių mikroorganizmų.  Dėl odą drėkinančių ir minkštinančių medžiagų, po naudojimo rankų oda išlieka ypatingai švelni. Priemonė tinka įvairių tipų odai, taip pat turintiems jautrią odą. pH 4,5–5,5.

Naudojimas

Naudoti dozatoriaus pagalba, išspausti ant rankų nedidelį kiekį (apie 1,5-2 ml) skysčio ir gerai įtrinti, pageidautina bent 30 sek. Prieš naudojant, rankas reikia sudrėkinti. Dezinfekavus rankas, nuplauti jas vandeniu ir nuvalyti sausa servetėle.

Naudodami šią priemonę būkite atsargūs. Rekomenduojame susipažinti su etiketėje pateikta informacija. Bet kuri dezinfekcinė priemonė veiksminga tik tuomet, kai yra naudojama tinkamai, laikantis visų gamintojo nurodytų rekomendacijų.

Antibakterinis muilas SMD 11 yra tinkamas naudoti visur, kur reikalinga patikima rankų apsauga, šios dezinfekcinės priemonės panaudojimo galimybės labai plačios. Ji pravers daugeliu atvejų, pradedant naudojimu įprastoje buityje, maitinimo įstaigose ar maisto pramonėje, baigiant įvairiomis viešosiomis įstaigomis, viešuoju transportu. Naudokite ją tuomet, kai esate patalpose, kuriose yra kitų žmonių, galinčių palikti nešvarumų ant įvairių paviršių.

Laikymo sąlygos

Skystis turi būti laikomas vėsioje ir tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Per aukšta temperatūra ar per didelis šaltis gali skystį sudrumsti, tačiau tai neturi įtakos jo savybėms. Rekomenduojama laikymo temperatūra 5–25ºC. Muilas SMD fasuojamas į 0,5 ir 5 l. pakuotes.