Informacija

Atsiliepimai

Parašė Gintarė
Jus jau rekomenduoju savo draugams, kadangi ką ...

04-03-2021
Parašė Darius
Tikrai geros kainos!

16-11-2020

Peržiūrėti visus

PIRŠTINĖS
VIENKARTINĖS
PIRŠTINĖS

APSAUGA 
RANKOMS

PIRŠTINĖS Yra 31 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 31 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 31 dalykų

Apsauginės vienkartinės pirštinės yra nepamainoma priemonė daugeliui darbų, jų panaudojimo galimybės labai plačios, pradedant medicina ar kosmetologija, baigiant maisto pramone, kasdiene buitimi. Dabartiniais laikais apsauginės pirštinės tampa vis dažniau naudojamos kasdienybėje, tai viena iš pagrindinių saugos priemonių, siekiant apsisaugoti nuo virusų, kurie kaupiasi ant paviršių.

Skaitydami toliau sužinosite, kokių Jums turime pasiūlymų ir galėsite įsigyti mūsų tiekiamų higienos priemonių palankiomis kainomis.

Platus vienkartinių pirštinių asortimentasMes užtikriname Jums tik itin kokybiškų apsaugos priemonių bei įvairių švarai palaikyti būtinų įrankių tiekimą. Būdami VIJUSA prekės ženklo atstovai Baltijos šalyse galime pasirūpinti, jog gautumėte profesionaliai švaros priežiūrai skirtas priemones, kurias patikima ir saugu naudoti.

Pas mus rasite įvairių rūšių vienkartinių pirštinių: nitrilinių, lateksinių, elastinės gumos. Pirštinės gali būti juodos, baltos, mėlynos, įvairių spalvų ir dydžių. Paruoštos iš itin kokybiškų ir tvirtą apsauginį sluoksnį sudarančių medžiagų jos retai plyšta, yra tinkamos kasdieniam naudojimui buityje, taip pat įvairios paskirties darbuose. Įsigykite norimais kiekiais – turime skirtingo dydžio pakuočių įvairiems poreikiams.

Esame sudarę visas reikiamas galimybes tam, kad galėtumėte įsigyti apsauginių pirštinių net itin dideliais kiekiais už gerą kainą. Mūsų tiekiamos apsauginės pirštinės atitinka aukštus kokybės standartus, priklauso 3 apsaugos kategorijai.

Rūpinkimės savo ir savo artimųjų sveikata bei higiena. Vienkartinės pirštinės yra viena svarbiausių apsauginių priemonių – naudokime jas kasdien ir ženkliai sumažinsime užsikrėtimo tikimybę.