Filter By close
Riebalų valikliai

Koncentruoti riebalų valikliai

Aktyvūs filtrai

Kaina 11,00 €

Prikepusių riebalų valymo priemonė TRESYNOL PLANCHAS 1KG. Karšto veikimo, ypatingai efektyvi konvekcinių pečių, orkaičių, viryklių, karštų stalų, kepimo skardų valymui ir plovimui. Šarminė produkto sudėtis puikiai pašalina riebalus, net ir esant dideliam jų kiekiui. Nepalieka apnašų, galinčių paveikti gaminamo maisto skonį. 

Dėžėje: 6 vnt. X 1KG

Galimi pasirinkimai: 1vnt. arba 6 vnt. t.y. perkant dėžutėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 40,00 €

Koncentruota riebalų, tepalų ir purvo valymo priemonė TRESYNOL FRIO 5 L

Labai veiksminga priemonė, kuri padeda pašalinti riebalus (tepalus) ir purvą nuo sienų, grindų, įrenginių, įrankių, agregatų, detalių bei kitų paviršių, kuriose yra padidinta purvo ir riebalų koncentracija. Taip pat puikiai tinka virtuvėje: gartraukiams, viryklėms, orkaitėms, plytelių tarpams, grindims ir sienoms valyti.

Dėžėje: 3 vnt. X 5L

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 3vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 56,00 €

Profesionalus šalto veikimo riebalų, degėsių valiklis TRESYPLUS 5L. Profesionalus šalto veikimo riebalų ir degėsių valiklis, skirtas naudoti konvekciniams pečiams, orkaitėms, griliams, prof. gartraukiams, rūkykloms, skardoms, puodams, židinio stiklui ir kitur kur yra stipriai prikepusių riebalų ir degėsių. 

Purškiama puta gerai prikimba prie vertikalių sienelių, nereikia kaitinti valomo paviršiaus. Naudoti apsaugines pirštines.

Šis produktas rinkoje yra Nr.1:

Jis išsiskiria rinkoje savo efektyvumu ir patikimumu. Profesionalai juos renkasi dėl neabejotinos kokybės, o namų ūkiai vertina dėl paprasto naudojimo ir puikių rezultatų.

Dėžėje: 3 vnt. X 5KG

Galimi pasirinkimai: 1 vnt. arba 3vnt. t. y. perkant dėžėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 14,00 €

Konvekcinių pečių, orkaičių ir grilių ploviklis TRESYPLUS 1L.

Profesionalus šalto veikimo riebalų ir degėsių valiklis, skirtas naudoti kepimo pečiams, orkaitėms, griliams, prof. gartraukiams, rūkykloms, skardoms, puodams, židinio stiklui ir kitur kur yra stipriai prikepusių riebalų ar kitų nešvarumų (įsisenėjusio purvo). Specialiai sukurta riebalams ir degėsiams šalinti nuo šaltų paviršių. Purškiama puta gerai prikimba prie vertikalių sienelių, nereikia kaitinti valomo paviršiaus. Naudoti apsaugines pirštines.

Šis produktas rinkoje yra Nr.1:

Jis išsiskiria rinkoje savo efektyvumu ir patikimumu. Profesionalai juos renkasi dėl neabejotinos kokybės, o namų ūkiai vertina dėl paprasto naudojimo ir puikių rezultatų.

Dėžėje: 6 vnt. X 1KG

Galimi pasirinkimai: 1vnt. arba 6 vnt. t.y. perkant dėžutėmis yra pritaikoma nuolaida.

Kaina 48,00 €

Prikepusių riebalų valymo priemonė TRESYNOL PLANCHAS 1 kg. Karšto veikimo, ypatingai efektyvi konvekcinių pečių, orkaičių, viryklių, kepimo stalų ( karštų stalų) plovimo priemonė. Šarminė produkto sudėtis puikiai pašalina riebalus, net ir esant dideliam jų kiekiui. Nepalieka apnašų, galinčių paveikti gaminamo maisto skonį. 

Kaina 10,00 €

Koncentruota riebalų ir purvo šalinimo priemonė. Labai veiksminga priemonė, kuri padeda pašalinti riebalus ir purvą (tepalus) nuo sienų, grindų, gartraukių, orkaitės, viryklių bei kitų paviršių, kuriose yra padidinta purvo ir riebalų koncentracija. 

Dėžėje: 6 vnt. X 750ml.

Galimi pasirinkimai: 1vnt. arba 6 vnt. t.y. perkant dėžutėmis yra pritaikoma nuolaida.

VIJUSA yra aukščiausios kokybės riebalų ir degėsių valiklių gamintojas, skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau puikiai pritaikomas ir buitinėms reikmėms. Šie valikliai užtikrina nepriekaištingą švarą, nes jie efektyviai pašalina net sunkiausius riebalų ir degėsių sluoksnius nuo įvairių paviršių.

RIEBALŲ VALIKLIŲ PRIVALUMAI!

Galinga formulė: Šie riebalų valymo produktai yra sukurti naudojant pažangiausias technologijas, todėl jie pralenkia daugelį kitų rinkoje esančių valiklių savo efektyviu valymu.

Universalumas: Nors šie valikliai yra skirti profesionalams, jie puikiai tinka ir namų ūkiams. Juos galima naudoti virtuvėse, orkaitėse, griliuose, kepimo paviršiuose ir daugelyje kitų vietų, kur susikaupia riebalai ir degėsiai.

Greitas veikimas: Dėl koncentruotos formulės šie riebalų valikliai greitai ištirpdo riebalus ir degėsius, sutrumpindami valymo laiką ir pastangas.

Ekonomiškumas: Dėl aukštos koncentracijos, nedidelis kiekis valiklio leidžia pasiekti puikių rezultatų, todėl vieno produkto užtenka ilgam laikui.

Kodėl Vijusa yra Nr.1:

Vijusa valikliai išsiskiria rinkoje savo efektyvumu ir patikimumu. Profesionalai juos renkasi dėl neabejotinos kokybės, o namų ūkiai vertina dėl paprasto naudojimo ir puikių rezultatų. Naudodami Vijusa valiklius, galite būti tikri, kad jūsų virtuvė ir kitos erdvės bus nepriekaištingai švarios, be jokių pastangų ar ilgalaikio šveitimo.

Pasitikėkite Vijusa valikliais ir atraskite švaros sprendimus, kurie padeda lengvai susidoroti su bet kokiais riebalų ir degėsių iššūkiais!