Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L
  • Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L
  Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L
  • Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L

  Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L


  9,00 €
  Su PVM

  Plačios paskirties valymo balinimo priemonė LAVICOM BCL

  Priemonė efektyviai valanti pelėsio apnašas nuo paviršiaus bei naudojama kaip baltų audinių balinimo priemonė.


  Kiekis
  Turime

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L

  Valymo - balinimo priemonė LAVICOM BCL, 1L

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas (arba spec. terminas nurodytas prie prekės)

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Plačios paskirties valymo balinimo priemonė.

  1) baltų audinių skalbimui: Įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkiai įveikiamas sudėtingas dėmes. Puikiai balina nepažeisdamas audinio.  Geriausių rezultatų pasiekiama 0-60C temperatūroje. Tinka didelio užteršimo dėmėms šalinti. Aktyviojo chloro dalelės užtikrina maksimalias higienos normas (higieniški). Sudėtyje yra chloro išlaisvinančios dalelės.

  2) pelėsio valymui nuo paviršių: Efektyviai valo pelėsio apnašas nuo visų kietų paviršių vonioje, dušinėse, rūsiuose ir t.t.

  Rekomenduojami naudoti profesionalioms skalbykloms, viešbučiams, sveikatingumo centrams, spa, priežiūros centrams, grožio salonams.

  Tinka tik baltiems audiniams, paviršiams vonioje, virtuvėje, rūsiuose.

  Dozavimas:

  Skalbiant audinius:

  balinimo cikle dozuoti 10-30 g priemonės 1 Kg sausų skalbinių. Galima naudoti pamerkiant audinius vonelėse. Dozavimo kiekis priklauso nuo skalbinių užteršimo. Tinka naudoti tiek rankinių būdu tiek su LAVICOM dozavimo sistemomis.

  Valant pelėsio apnašas:

  išpurkšti priemone, palaikyti. Bei nuskalauti šaltu vandeniu. Esant jautrioms dangos patikrinti dangos atsparumą nematomoje vietoje.

  Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

  Papildoma informacija:

  PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Kontaktuodama su rūgštimis išskiria toksiškas dujas. Turinį/ talpyklą šalinti į specialias talpas pagal regioninius reikalavimus.

  Atsargiai. Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).Sudėtyje yra 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15%chloro pagrindu balinimo priemonių (natrio hipochloritas)

  605671-1
  4 vnt

  Kol kas atsiliepimų nėra.

  Susijusios prekės

  Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.