Filter By close
Skalbimo milteliai

Aktyvūs filtrai

Kaina 149,00 €

Profesionalūs skalbimo milteliai baltiems drabužiams KLARO 25 kg.

Produkto sudėtyje esančios aktyviosios paviršiaus medžiagos, kurios efektyviai padeda pasiekti aukščiausio rezultato skalbiant kietame vandenyje ir esant 40°C ir daugiau laipsnių temperatūroje. Geriausias rezultatas pasiekiamas per trumpą laiką. Bekvapiai.
Pagaminta Ispanijoje, Vijusa

Kaina 173,00 €

Profesionalūs skalbimo milteliai spalvotiems drabužiams TWICE COLOR 25 kg.
Produktas praturtintas aktyviosiomis paviršiaus medžiagomis, todėl drabužius efektyviai išplauna esant kietam vandeniui bei žemai temperatūrai. Geriausias rezultatas pasiekiamas per trumpą laiką. Produkte nėra optinių baliklių.
Pagaminta Ispanijoje, Vijusa

Kaina 59,25 €

Komplektas skirtas didelio užterštumo baltiems ir spalvotiems skalbiniams skalbti. Rekomenduojamas patalynei, rankšluosčiams, rūbams bei vaikiškiems rūbeliams. Ypatingai rekomenduojamas ligonių ir vaikų tekstilei, darbiniams rūbams, virtuvės tekstilei ir pan.

Rinkinį sudaro: milteliai + dėmių išėmėjęs + baliklis su chloru + mikštiklis

Kaina 97,50 €

Skalbimo milteliai įsiskverbia į pluoštus ir pašalina sunkias dėmes (sudėtyje yra enzimų). Tinka vidutinio/mažo užterštumo skalbinių skalbimui nepriklausomai nuo vandens temperatūros ar kietumo. Labai tirpūs. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams.

Rekomenduojami viešbučiams, profesionalioms skalbykloms, priežiūros centrams (senelių, vaikų ir pan.), grožio salonams ir pan.