Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL 2 KG

  Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL 2 KG


  6,75 €
  Su PVM

  Valiklis su chloru skirtas sienoms, grindims, paviršiams, įrangai, efektyviai pašalina purvą, riebalus bei kitas dėmes, neutralizuoja nemalonius kvapus. Jame esantis aktyvusis chloras užtikrina maksimalias higienos normas.


  Kiekis
  Turime

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL 2 KG

  Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL 2 KG

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas (arba spec. terminas nurodytas prie prekės)

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Universali valymo priemonė sienoms, grindims, paviršiams, įrangai, efektyviai pašalina purvą, riebalus bei kitas dėmes, neutralizuoja nemalonius kvapus. Jame esantis aktyvusis chloras užtikrina maksimalias higienos normas. Produktas žinomas kaip priemonė, turinti dezinfekavimo savybių. Tinkantis visiems kietiems plaunamiems paviršiams ir grindims, kambaryje, virtuvėje ir sanitarinėse patalpose:  grindims, sienoms, santechnikai ir t.t. iš vinilo, PVC, gumos, linoleumo, marmuro, keramikos, plytelių ir pan.

  Akreditacija: HACCP

  Sudėtyje yra:  paviršiaus aktyviųjų dalelių, aktyvaus chloro dalelių, neorganinių šarmų

  Skirtas naudoti:  viešbučiams, restoranams, ofisams, prekybos centrams, salėms ir auditorijoms, sveikatingumo centrams, SPA, ligoninėms, sporto klubams, mokykloms ir pan. įmonėms, kuriose keliami profesionalios higienos standartai.

  Naudojimas:

  GRINDIMS: prieš naudojant skiesti su vandeniu 0,2-1% (2-10ml/L). Valyti įprastai.

  PAVIRŠIAMS: prieš naudojant skiesti su vandeniu 5-10% (50-100ml/L). Valyti įprastai. Reikalui esant palaikyti. Nuskalauti su vandeniu.

  Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

  Papildoma informacija:

  PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Kontaktuodama su rūgštimis išskiria toksiškas dujas. Turinį/ talpyklą šalinti į specialias talpas pagal regioninius reikalavimus.

  Atsargiai. Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą). Sudėtyje yra mažiau kaip 5% chloro pagrindu balinimo priemonių (natrio hipochloridas).

  607220
  150 vnt

  Kol kas atsiliepimų nėra.

  Susijusios prekės

  Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.