Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L

  Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L


  10,40 €
  Su PVM

  Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L

  Valo ir neutralizuoja. Valo kalkių, rūdžių ir purvo apnašas. Suteikia optimalią higieną, pašalina nemalonius kvapus. Tinkamas klampumas naudojimui. Greitas, efektyvus veikimas veikimas. Tinkamas pisuarams, bide, unitazams, prausykloms ir pan.

  Tinka naudoti: viešbučiams, restoranams, prekybos centrams, ofisams, sveikatingumo centams, mokykloms, sporto centrams, laisvalaikio centrams ir pan.

  Tinka vonios, tualeto ir persirengimo kambariams. Klozetams ir prausykloms.

  Naudojimo instrukcija: Užpilti ant paviršiaus ir valyti su WC šepečiu ar šluoste. Esant dideliems nešvarumams palaikyti. Nuskalauti vandeniu. Nemaišyti su balikliais. Negalima naudoti ant rūgštims jautrių paviršių, pvz. marmurui. 

  Galimi pasirinkimai: 1 vnt arba 16 vnt = 1 dėžė su pritaikyta nuolaida.

  Kiekis

  Kiekis
  Pristatymas 2 -4 savaitės

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L

  Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas (arba spec. terminas nurodytas prie prekės)

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Kvapnus WC valiklis AQUAGEN GEL WC 1L

  Valo ir neutralizuoja (naikina) nemalonius kvapus. Pašalina kalkių bei rūdžių nešvarumus. Su oro gaivinimo efektu. Užtikrina optimalias higienos sąlygas. Tinkamas klampumas, todėl lengva dozuoti. Greitas, efektyvus veikimas. pH3. Kvapas gaivus žalio obuolio aromatas.

  Tinka naudoti: viešbučiams, restoranams, prekybos centrams, ofisams, salėms ir auditorijoms, sveikatingumo centams, mokykloms, sporto centrams, laisvalaikio centrams ir pan.

  Tinka paviršiams: klozetui, kriauklei, prausyklos indams ir pan. Vonios, tualeto bei persirengimo kambariams. Klozetui ir prausykloms. Kriauklei.

  Naudojimo instrukcija: užpilti ant paviršiaus, valyti su tualeto šepečiu ar šluoste. Esant dideliems nešvarumams palaikyti. Nuskalauti vandeniu. Nemaišyti su kitomis priemonėmis. Nenaudoti ant rūgštims neatsparių paviršių.

  Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

  Papildoma informacija:

  PAVOJINGA. Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/ talpyklą šalinti į specialias talpas pagal regioninius reikalavimus.

  LikeCareLikeCare gamintojo sukurtas vidinis sertifikavimas tiems produktams, kurie priešingai nei įprasti cheminiai produktai, yra labiau draugiški aplinkai, neturi pavojingų piktogramų, sudėtyje nėra ypatingai kenksmingų sudedamųjų dalių.

  607286
  14 vnt

  Kol kas atsiliepimų nėra.

  Susijusios prekės

  Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.