• −20%
Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL, 2KG x 8vnt.

Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL, 2KG x 8vnt.


54,00 €
43,20 €Sutaupote 20%
Su PVM

Valiklis su chloru skirtas sienoms, grindims, paviršiams, įrangai, efektyviai pašalina purvą, riebalus bei kitas dėmes, neutralizuoja nemalonius kvapus. Jame esantis aktyvusis chloras užtikrina maksimalias higienos normas.

Dėžę sudaro: 2KG X 8VNT


Kiekis
Turime

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL, 2KG x 8vnt.

Valiklis su chloru CLEANGEN CLORIL, 2KG x 8vnt.

* Privalomi laukai

  Atšaukti

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas (arba spec. terminas nurodytas prie prekės)

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Universali valymo priemonė sienoms, grindims, paviršiams, įrangai, efektyviai pašalina purvą, riebalus bei kitas dėmes, neutralizuoja nemalonius kvapus. Jame esantis aktyvusis chloras užtikrina maksimalias higienos normas. Produktas žinomas kaip priemonė, turinti dezinfekavimo savybių. Tinkantis visiems kietiems plaunamiems paviršiams ir grindims, kambaryje, virtuvėje ir sanitarinėse patalpose:  grindims, sienoms, santechnikai ir t.t. iš vinilo, PVC, gumos, linoleumo, marmuro, keramikos, plytelių ir pan.

Akreditacija: HACCP

Sudėtyje yra:  paviršiaus aktyviųjų dalelių, aktyvaus chloro dalelių, neorganinių šarmų

Skirtas naudoti:  viešbučiams, restoranams, ofisams, prekybos centrams, salėms ir auditorijoms, sveikatingumo centrams, SPA, ligoninėms, sporto klubams, mokykloms ir pan. įmonėms, kuriose keliami profesionalios higienos standartai.

Naudojimas:

GRINDIMS: prieš naudojant skiesti su vandeniu 0,2-1% (2-10ml/L). Valyti įprastai.

PAVIRŠIAMS: prieš naudojant skiesti su vandeniu 5-10% (50-100ml/L). Valyti įprastai. Reikalui esant palaikyti. Nuskalauti su vandeniu.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

Papildoma informacija:

PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Kontaktuodama su rūgštimis išskiria toksiškas dujas. Turinį/ talpyklą šalinti į specialias talpas pagal regioninius reikalavimus.

Atsargiai. Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą). Sudėtyje yra mažiau kaip 5% chloro pagrindu balinimo priemonių (natrio hipochloridas).

601922-8
19 vnt

Kol kas atsiliepimų nėra.

Susijusios prekės

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.